דף הבית | צור קשרשלח לחבר | English   

חדשות

הטבה למגיעים דרך האתר! ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, בתיאום מראש.

 

צור קשר

 

שיש למטבחים

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

 

בחירת שיש למטבחים

כיום שיש במטבח הוא מצרך מוכר ורבים בוחרים בו עבור מגוון שימושים שונים, אם על מנת ליצור מראה יותר יוקרתי ואם על מנת ליהנות מאופי שימוש יותר נוח. ניתן למצוא את השיש למטבחים כמשטח עבודה, כחיפוי קיר וכמובן שגם כריצוף רצפתי, אם כי האופציה של משטח עבודה היא המוכרת ביותר. כמו כן עבור כל אזור, (קיר, משטח עבודה, או רצפה), יש לבחור בסוג שיש אחר על מנת שתהיה התאמה מלאה בין צרכים למענה, ועל כן אין לבחור את השיש למטבחים רק לפי תחושת בטן ומראה, אלא יש ללמוד לעומק לגבי כל סוג, וזאת על מנת לבצע התאמה מלאה שתשרת נאמנה לאורך שנים.

הכוונה

אין צורך להתחיל ללמוד באופן עצמאי על השיש למטבחים מבית אלונים נגרות באיכות, אלא יש להגיע לחנות מקצועית בה יש צוות מכירות שמכיר את כל סוגי השיש ומכאן שיודע להפנות כל לקוח אל עבר הסוג המתאים ביותר עבורו. כיצד מתאפשרת התאמה נכונה? ובכן ע"י תשאול הלקוח לגבי מטרותיו (מראה, הרגלי עבודה, תקציב...) וע"י צמצום המבחר הגדול לשניים שלושה אופציות יותר רלוונטיות. כמו כן הרבה פעמים לאחר שכבר סגורים על הסוג הרצוי, (למשל אבן קיסר), ניתן למצוא שמחדש נחשפים למגוון אפשרויות, כיוון שכל אופציה פותחת מניפה חדשה של צבעים וטקסטורות, במיוחד אם מדובר על שיש טבעי, כיוון שכל חתיכה שונה מחתיכה אחרת.

התאמה

כיוון שיש מבחר גדול בקטגוריית השיש, בקלות ניתן ללכת לאיבוד, ועל כן נציין שתמיד יש לחזור ולהיצמד לעיצוב הקיים. כך למשל אם מדובר על ארונות מטבח בסגנון כפרי, הרי שמוטב לבחור בשיש שאינו נוצץ או מבריק במיוחד. גם מבחינת צבע יש להתייחס למכלול הצבעים שבקרבת השיש, כך שאם לצורך הדוגמה מדובר על שיש שמיועד להיות משטח עבודה- יש להתייחס לצבע והדוגמה של הקרמיקה שבריצוף, לטקסטורה של ארונות העץ ולצבע הכללי של אריחי הקיר. לבסוף ניתן טיפ- יש ללכת לבחור שיש בעזרת תמונה של המטבח הקיים, כך שאין צורך להסתמך על הזיכרון וניתן לבצע התאמה יותר מושכלת.עמי דוראני נייד: 054-4201094
מען למכתבים: ש.בן ציון 12/2, ראשון לציון, 75216


אודות |מטבחים |ארונות אמבטיה |חדרי ילדים |ארונות קיר |שונות |ערוץ 10 - TV. נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים
 
אתר עדן עיצובים עוסק בתכנון , עיצוב, ייצור מטבחים ועוד, ארונות הזזה, מזנונים, חדרי שינה מעוצבים, חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי אמבטיה, חדרי ארונות, ארונות קיר, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, שולחן סלון, מטבחים, עיצוב מטבחים, מטבחים מעוצבים, שיש למטבחים, עיצוב מטבח, עיצוב חדרי שינה, נגריות, עיצוב רהיטים, חדרי שינה מעוצבים להורים , שיפוץ מטבחים וארונות אמבט, מטבחים מעוצבים, ריהוט משרדי, מטבחים כפריים, סוגי מטבחים.
Copyright © 2001-2024 Net-style. All rights reserved