דף הבית | צור קשרשלח לחבר | English   

חדשות

הטבה למגיעים דרך האתר! ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, בתיאום מראש.

 

צור קשר

 

חדרי ילדים

DSCF9141
DSCF9141
DSCF9211
DSCF9211
DSCF9142
DSCF9142
EDC101
EDC101
EDC102
EDC102
EDC103
EDC103
EDC104
EDC104
EDC105
EDC105

הקודם   1 2   הבא

חדרי

DSCF9141מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

חדרי ילדים - הפינה של הילד שלכם 

חדרי ילדים שיעוצבו בקפידה ישמשו כממלכה קטנה לכל ילדה וילד. כיום, ניתן למצוא עיצובי חדרי ילדים המתאימים לטעמם האישי של הילד ומתחשבים בתחביביו. למשל, עיצוב חדרי ילדים הנושאים קונספט מסוים דוגמת מכוניות, בובות ברבי, או כוכבי טלוויזיה בהחלט נחשבים כיום לעניין שבשגרה. חשוב להבין כי חדרי ילדים ובהם ירגיש הילד כי הוא זה המחליט, ישמשו עבורו פינה חמה ובה הוא יוכל להתפתח וללמוד, ולהעביר בכיף גדול את שנות ילדותו. מעבר לכך, יש להתייחס במלוא הרצינות הדרושה למטרת עיצוב נכון ומדויק בעבור חדרי ילדים וזאת מכמה בחינות.

חדרי ילדים וכל מה שצריך שם

ראשית, בניגוד לחדרי ההורים, חדרי ילדים משמשים את הילד במהלך כל שעות היום. על כן, יש להתייחס לפרמטרים דוגמת אור וצל, מרווח, נוחות ועוד מיני אלו. שנית,יש לקחת בחשבון מספר פונקציות חשובות בשעה של עיצוב חדרי ילדים שאינן דורשות אותה התייחסות בעיצוב חדרי שינה עבור הוריהם. לחדר ההורים נלווה לא אחת גם חדרי ארונות בעוד שעל חדרי ילדים להכיל ארון בגדים גדול. יתרה על כן, חדרי ילדים אינם משמשים לשינה בלבד ולכך כמה השלכות מרכזיות. הכנת שיעורי בית, משחק משותף עם חברים, צפייה בטלוויזיה או משחק במחשב יצריכו מאותם חדרי ילדים לכלול פונקציות מתאימות לכך. כפועל יוצא לכך, חלק מרכזי מעיצוב חדרי שינה לילדים התייחס לפינות ישיבה מעוצבות וייחודיות.

חדרי ילדים - למה בחברת עדן עיצובים ?

לחברת "עדן עיצובים" ניסיון רב בעיצוב חדרי ילדים ועל כן, כל פנייה לחברה תענה במקצועיות ובאדיבות רבה. צוות מקצועי, מיומן ומנוסה יקשיב לידכם, ישאל אותם לטעמם והעדפותיהם האישיות ותוך כדיי כך יידע להעניק להם עיצוב מרשים לצד נוחות מקסימאלית. אחרי הכול, חברת "עדן עיצובים" מבינה את החשיבות שבמתן ביטוי לרצונות הילד ועושה הכול בשביל כך.

   לגלריה  לחץ כאן


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר גן עדן  מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.


עמי דוראני נייד: 054-4201094
מען למכתבים: ש.בן ציון 12/2, ראשון לציון, 75216


אודות |מטבחים |ארונות אמבטיה |חדרי ילדים |ארונות קיר |שונות |ערוץ 10 - TV. נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים
 
אתר עדן עיצובים עוסק בתכנון , עיצוב, ייצור מטבחים ועוד, ארונות הזזה, מזנונים, חדרי שינה מעוצבים, חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי אמבטיה, חדרי ארונות, ארונות קיר, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, שולחן סלון, מטבחים, עיצוב מטבחים, מטבחים מעוצבים, שיש למטבחים, עיצוב מטבח, עיצוב חדרי שינה, נגריות, עיצוב רהיטים, חדרי שינה מעוצבים להורים , שיפוץ מטבחים וארונות אמבט, מטבחים מעוצבים, ריהוט משרדי, מטבחים כפריים, סוגי מטבחים.
Copyright © 2001-2024 Net-style. All rights reserved