דף הבית | צור קשרשלח לחבר | English   

חדשות

הטבה למגיעים דרך האתר! ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, בתיאום מראש.

 

צור קשר

 

חדרי אמבטיה

DSCF9143
DSCF9143
DSCF9148
DSCF9148
DSCF9150
DSCF9150
DSCF9210
DSCF9210
EDB105
EDB105
EDB106
EDB106
EDB107
EDB107
EDB108
EDB108

הקודם   1 2 3   הבא

חדרי

DSCF9143מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 

חדרי אמבטיה - עיצוב ושיפוץ

בנייתם הראשונית של חדרי אמבטיה דורשת מיומנות רבה. חשוב להבין כי חדרי אמבטיה מכילים תשתית רחבה של מים לצד חשמל, בדרך כלל בשטח לא גדול. בשל כך, רק פנייה למקצוענים בתחום  תבטיח את ביצוע מלאכה בדיוק רב. בכל הנוגע לעיצוב מטבחים,רהיטים ועיצוב של חדרי אמבטיה, יש להבחין בין שתי אפשרויות שונות. הראשונה שבהן היא שינוי ושיפוץ מאסיבי של חדרי אמבטיה. לעומתה, ניתן להסתפק בשינויים קלים ו"קוסמטיים" בלבד. המאסיביים יכולים לכלול את החלפת הקרמיקה, הריצוף, האמבטיה או השירותים. כל אלו ידרשו פנייה לבעל מקצוע בתחום של שיפוץ חדרי אמבטיה וכן יהיו כרוכים בהוצאות לא מבוטלות.

חדרי אמבטיה ואביזרים נלווים

אולי בניגוד לדעה הרווחת, האפשרות השנייה לשיפוץ חדרי אמבטיה באופן "קוסמטי" בלבד יכולה להספיק על מנת לצור מראה חדש ורענן יותר. כיום, ישנו תחום שלם של ריהוט המיועד אל חדרי אמבטיה. לצד ארונות אמבטיה ניתן למצוא גם שידות דקורטיביות, כלי אחסון לתלייה לצד האמבטיה ועוד מגוון אביזרים יעילים לשימוש בכל אותם חדרי אמבטיה ומקלחונים. יתרונם של אפשרויות אלו הוא כמובן במחירם הזול באופן משמעותי לעומת השיפוץ המאסיבי, במהירות אשר בה ניתן להביא ליצירת מראה חדש של חדרי אמבטיה וכן במאמץ ובאנרגיות המועטות שנדרשות לשם כך.

חדרי אמבטיה אולטימטיבים של עדן עיצובים

לחברת "עדן עיצובים" מענה אולטימטיבי לכל שיפוץ חדרי אמבטיה בו תבחרו. שנים רבות של וותק וניסיון בתחום הובילו את חברת "עדן עיצובים" לתת את השירות המקיף ביותר. כל זאת כמובן תוך ייעוץ והכוונה של בעלי מקצוע מיומנים, מנוסים ואדיבים, אשר במידת הצורך יגיעו גם לבית הלקוח. בסופו של יום, אל לנו לשכוח כי הבית שלנו הוא המקום האינטימי והחשוב לנו ביותר ורק חברת "עדן עיצובים" שיש לה נסיון בעיצוב רהיטים ויכולת לתת מענה אמיתי תהפוך אותו לגן עדן הפרטי שלנו. 

ארונות אמבטיה   לגלריה  לחץ כאן

 

ארונות אמבטיה

 


מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר גן עדן  מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.


עמי דוראני נייד: 054-4201094
מען למכתבים: ש.בן ציון 12/2, ראשון לציון, 75216


אודות |מטבחים |ארונות אמבטיה |חדרי ילדים |ארונות קיר |שונות |ערוץ 10 - TV. נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים
 
אתר עדן עיצובים עוסק בתכנון , עיצוב, ייצור מטבחים ועוד, ארונות הזזה, מזנונים, חדרי שינה מעוצבים, חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי אמבטיה, חדרי ארונות, ארונות קיר, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, שולחן סלון, מטבחים, עיצוב מטבחים, מטבחים מעוצבים, שיש למטבחים, עיצוב מטבח, עיצוב חדרי שינה, נגריות, עיצוב רהיטים, חדרי שינה מעוצבים להורים , שיפוץ מטבחים וארונות אמבט, מטבחים מעוצבים, ריהוט משרדי, מטבחים כפריים, סוגי מטבחים.
Copyright © 2001-2024 Net-style. All rights reserved